Programme 2021-2022

219673samedi11/09/2109:00U8 BoysLINK U8B-2OMBR U8B-4
220364samedi11/09/2109:00U7 BoysLINK U7B-2AMAN U7B-2
217448samedi11/09/2110:00U16 GirlsLINK U16G-1WHIT U16G-2
225097samedi11/09/2111:30U16 BoysLINK U16B-1ARLO U16B-1
 samedi11/09/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekK.V. Zuun Niv.1
217579samedi11/09/2115:00U14 BoysLINK U14B-1UCCL U14B-4
221175samedi11/09/2117:00U19 GirlsLINK U19G-1PRIM U19G-1
 samedi11/09/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekLeeuw Brucom B
223372dimanche12/09/2110:00Heren LagereLINK H-5WHIT H-9
11534dimanche12/09/2112:00Belgian League DamesLINK D-1STIX D-1
7464dimanche12/09/2115:00Belgian League HerenLINK H-1BAUD H-1
224366dimanche12/09/2116:30Open League HerenLINK H-2WADU H-5
226659lundi13/09/2120:30LadiesLINK L-1AMAN L-2
226996lundi13/09/2120:30LadiesLINK L-2AMAN L-3
 vendredi17/09/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekK.H.O. Huizingen
219097samedi18/09/2109:00U10 GirlsLINK U10G-1ASCA U10G-1
10927samedi18/09/2110:00U11 BoysLINK U11B-2BLAC U11B-1
219674samedi18/09/2110:00U8 BoysLINK U8B-2PARC U8B-3
220101samedi18/09/2110:00U8 GirlsLINK U8G-1AMAN U8G-1
217935samedi18/09/2111:30U14 GirlsLINK U14G-1LYNX U14G-1
 samedi18/09/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekBodegem Kapelle United C Niv.1
 samedi18/09/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1St. Georges
 samedi18/09/2115:00REG. U15 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekK.O.V.C. Sterrebeek Niv.2-1
 samedi18/09/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2Blue thrills
217280samedi18/09/2117:00U19 BoysLINK U19B-1LEOP U19B-3
221174samedi18/09/2118:30U19 GirlsLINK U19G-1UCCL U19G-2
222980dimanche19/09/2110:00Heren LagereLINK H-4PING H-9
221578dimanche19/09/2113:00Open League DamesLINK D-2PING D-6
224257dimanche19/09/2115:00Open League HerenLINK H-3WDAL H-2
225671lundi20/09/2120:30GentlemanLINK G-1PRIM G-1
 vendredi24/09/2120:30Reserves Samedi (RSG)K. Holleken V.C. LinkebeekK.V.C. Itna Itterbeek
220102samedi25/09/2109:30U8 GirlsLINK U8G-1UCCL U8G-2
220365samedi25/09/2109:30U7 BoysLINK U7B-2AMAN U7B-1
225338samedi25/09/2109:30U10 BoysLINK U10B-1OREE U10B-3
218527samedi25/09/2110:30U11 BoysLINK U11B-1TOUR U11B-1
218695samedi25/09/2110:30U11 GirlsLINK U11G-1VERV U11G-1
217580samedi25/09/2112:15U14 BoysLINK U14B-1UCCL U14B-3
225094samedi25/09/2113:45U16 BoysLINK U16B-1WADU U16B-3
217281samedi25/09/2115:30U19 BoysLINK U19B-1OREE U19B-4
 samedi25/09/2117:00REG. U17 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekVerbr. Beersel Drogenbos B Niv.2
 samedi25/09/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekVerbr. Beersel Drogenbos B
223626dimanche26/09/2110:00Heren LagereLINK H-5ZAID H-3
11535dimanche26/09/2112:00Belgian League DamesLINK D-1CTIA D-1
7465dimanche26/09/2115:00Belgian League HerenLINK H-1LOPA H-1
224180dimanche26/09/2116:30Open League HerenLINK H-2VOHC H-3
15790lundi27/09/2120:30Junior LadiesLINK JL-1ANTW JL-1
 vendredi1/10/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekLeeuw Brucom A
217449samedi2/10/2101:00U16 GirlsLINK U16G-1PRIM U16G-1
225095samedi2/10/2103:00U16 BoysLINK U16B-1LARA U16B-2
219098samedi2/10/2108:30U10 GirlsLINK U10G-1UCCL U10G-2
10928samedi2/10/2109:30U11 BoysLINK U11B-2LION U11B-2
219670samedi2/10/2109:30U8 BoysLINK U8B-1IXEL U8B-2
217936samedi2/10/2111:00U14 GirlsLINK U14G-1CHES U14G-1
 samedi2/10/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekToekomst Relegem Niv.1
 samedi2/10/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1Curtis L’Ausele
 samedi2/10/2115:00REG. U15 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekE.R.C. Hoeilaart A Niv.2-1
 samedi2/10/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2Pantoufles
 samedi2/10/2117:00REG. U17 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekToekomst Relegem Niv.2
221178samedi2/10/2119:00U19 GirlsLINK U19G-1RACI U19G-3
225104dimanche3/10/2110:00Heren LagereLINK H-5DARI H-6
222391dimanche3/10/2112:00Open League DamesLINK D-2RASA D-6
 vendredi8/10/2120:30Reserves Samedi (RSG)K. Holleken V.C. LinkebeekE.M.I. Essene
10929samedi9/10/2110:00U11 BoysLINK U11B-2RACI U11B-3
218696samedi9/10/2111:00U11 GirlsLINK U11G-1NAMU U11G-1
219676samedi9/10/2111:00U8 BoysLINK U8B-2WHIT U8B-3
220366samedi9/10/2111:00U7 BoysLINK U7B-2ASCA U7B-1
217581samedi9/10/2112:30U14 BoysLINK U14B-1RACI U14B-3
217450samedi9/10/2114:00U16 GirlsLINK U16G-1AMAN U16G-1
 samedi9/10/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekK. Voetbalvereniging Kester-Gooik B
223424dimanche10/10/2110:00Heren LagereLINK H-4OREE H-5
224007dimanche10/10/2113:00Open League HerenLINK H-2LARA H-2
226714lundi11/10/2120:30LadiesLINK L-1RASA L-3
226997lundi11/10/2120:30LadiesLINK L-2CHES L-1
 vendredi15/10/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Negenmanneke
217586samedi16/10/2101:00U14 BoysLINK U14B-2WADU U14B-5
218528samedi16/10/2108:30U11 BoysLINK U11B-1LYNX U11B-1
219671samedi16/10/2108:30U8 BoysLINK U8B-1LEOP U8B-3
220103samedi16/10/2108:30U8 GirlsLINK U8G-1LEOP U8G-4
217937samedi16/10/2110:00U14 GirlsLINK U14G-1UCCL U14G-3
225096samedi16/10/2111:30U16 BoysLINK U16B-1LALO U16B-1
 samedi16/10/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Dworp Niv.1
 samedi16/10/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1Azur 3
 samedi16/10/2115:00REG. U15 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekRitterklub V.S.V. Jette A Niv.2
 samedi16/10/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2AFC Aigles Noirs
 samedi16/10/2117:00REG. U17 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekE.M.I. Essene Niv.2
217282samedi16/10/2119:00U19 BoysLINK U19B-1RACI U19B-3
223856dimanche17/10/2110:00Heren LagereLINK H-5ASCA H-2
222660dimanche17/10/2112:00Open League DamesLINK D-2IXEL D-3
225651lundi18/10/2120:30GentlemanLINK G-1UCCL G-5
 vendredi22/10/2120:30Reserves Samedi (RSG)K. Holleken V.C. LinkebeekK.F.C. Meise C
217582samedi23/10/2101:00U14 BoysLINK U14B-1LEOP U14B-3
217451samedi23/10/2103:00U16 GirlsLINK U16G-1WADU U16G-3
218529samedi23/10/2109:00U11 BoysLINK U11B-1PING U11B-3
218697samedi23/10/2109:00U11 GirlsLINK U11G-1LLNH U11G-2
225341samedi23/10/2110:00U10 BoysLINK U10B-1OMBR U10B-3
217587samedi23/10/2111:30U14 BoysLINK U14B-2WDAL U14B-1
 samedi23/10/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekK.H.O. Huizingen B Niv.1
 samedi23/10/2115:00REG. U15 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Moorsel B Niv.2
 samedi23/10/2117:00REG. U17 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Herne A Niv.3
 samedi23/10/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekKfc Wambeek Ternat B
223540dimanche24/10/2110:00Heren LagereLINK H-4LLNH H-7
7466dimanche24/10/2115:00Belgian League HerenLINK H-1HHUY H-1
224092dimanche24/10/2116:30Open League HerenLINK H-3PRIM H-1
15791lundi25/10/2120:30Junior LadiesLINK JL-1LEUV JL-1
225090samedi30/10/2113:00U16 BoysLINK U16B-1OREE U16B-3
 samedi30/10/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1Well Team
 samedi30/10/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2Bruwolf
222468samedi30/10/2117:00Open League DamesLINK D-2RACI D-4
223844dimanche31/10/2110:00Heren LagereLINK H-5LYNX H-3
222276dimanche31/10/2112:00Open League DamesLINK D-2ZAID D-3
 vendredi5/11/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekSk Vlezenbeek
 samedi6/11/2117:00REG. U17 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekKfc Wambeek Ternat B Niv.2
 samedi6/11/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Dworp
222935dimanche7/11/2110:00Heren LagereLINK H-5LEOP H-6
221681dimanche7/11/2112:00Open League DamesLINK D-2PRIM D-2
7467dimanche7/11/2115:00Belgian League HerenLINK H-1LALO H-1
225663lundi8/11/2120:30GentlemanLINK G-1PRIM G-3
10930jeudi11/11/2109:30U11 BoysLINK U11B-2OREE U11B-3
219100jeudi11/11/2110:30U10 GirlsLINK U10G-1PING U10G-2
219672jeudi11/11/2110:30U8 BoysLINK U8B-1WADU U8B-5
219677jeudi11/11/2110:30U8 BoysLINK U8B-2WHIT U8B-5
217938jeudi11/11/2111:45U14 GirlsLINK U14G-1ASCA U14G-1
217452jeudi11/11/2113:15U16 GirlsLINK U16G-1LYNX U16G-1
225099jeudi11/11/2114:45U16 BoysLINK U16B-1EMBG U16B-1
221176jeudi11/11/2116:30U19 GirlsLINK U19G-1LEOP U19G-3
 vendredi12/11/2120:30Reserves Samedi (RSG)K. Holleken V.C. LinkebeekLeeuw Brucom B
218698samedi13/11/2109:00U11 GirlsLINK U11G-1RASA U11G-1
225342samedi13/11/2109:00U10 BoysLINK U10B-1RASA U10B-2
218530samedi13/11/2110:00U11 BoysLINK U11B-1ASCA U11B-1
220104samedi13/11/2110:00U8 GirlsLINK U8G-1IXEL U8G-2
220368samedi13/11/2110:00U7 BoysLINK U7B-2DARI U7B-1
217583samedi13/11/2111:30U14 BoysLINK U14B-1IXEL U14B-1
 samedi13/11/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekK.F.C. Avenir Lembeek B Niv.1
 samedi13/11/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1Ent. Bleu Blanc
 samedi13/11/2115:00REG. U15 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekInfinity Fc Vilvoorde Niv.2
 samedi13/11/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2Karia 1
217588samedi13/11/2117:00U14 BoysLINK U14B-2AMAN U14B-1
217283samedi13/11/2118:30U19 BoysLINK U19B-1IXEL U19B-2
222743dimanche14/11/2110:00Heren LagereLINK H-4BUHC H-3
7468dimanche14/11/2115:00Belgian League HerenLINK H-1PARC H-1
224145dimanche14/11/2116:30Open League HerenLINK H-2PARC H-4
224026dimanche14/11/2118:00Open League HerenLINK H-3LEOP H-3
226496lundi15/11/2120:30LadiesLINK L-1PING L-2
226998lundi15/11/2120:30LadiesLINK L-2ASCA L-1
 vendredi19/11/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekK.V. Zuun
 samedi20/11/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekK.V. Zuun B
223780dimanche21/11/2110:00Heren LagereLINK H-5ARGO H-2
 vendredi26/11/2120:30Reserves Samedi (RSG)K. Holleken V.C. LinkebeekS.K. Steenhuffel A
 samedi27/11/2110:30REG. U11 -N-K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Dworp Niv.1
 samedi27/11/2110:30REG. U8 -K-K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Negenmanneke Niv.1
 samedi27/11/2113:00REG. U15 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekRitterklub V.S.V. Jette B Niv.1
 samedi27/11/2115:00REG. U15 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekK. Diegem Sport B Niv.2
 samedi27/11/2117:00REG. U17 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekK. Voetbalvereniging Kester-Gooik Niv.2
 dimanche28/11/2109:30REG. U12 -E-K. Holleken V.C. LinkebeekK. Voetbalvereniging Kester-Gooik Niv.2
 dimanche28/11/2111:15REG. U11 -C-K. Holleken V.C. LinkebeekEuropa 90 Kraainem F.C. A Niv.3-2
 dimanche28/11/2111:15REG. U13 -M-K. Holleken V.C. LinkebeekEendracht Mazenzele Opwijk B Niv.1
226684lundi29/11/2120:30LadiesLINK L-1WADU L-2
226999lundi29/11/2120:30LadiesLINK L-2IXEL L-1
 vendredi3/12/2120:30Reserves Samedi (RSG)K. Holleken V.C. LinkebeekSporting Eizeringen
 samedi4/12/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1Pharma 2
 samedi4/12/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2String Pénélope 1
 dimanche5/12/2109:30REG. U9 -K-K. Holleken V.C. LinkebeekLeeuw Brucom B Niv.2-1
225589lundi6/12/2120:30GentlemanLINK G-1LEOP G-3
 vendredi10/12/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekS.A. Juve Mollem Vw A
 samedi11/12/2114:00ABSSA 3APeter Pan 1BXL Alliance
 samedi11/12/2115:30ABSSA 5BPeter Pan 2Azur 4
 samedi11/12/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekK.F.C. Rhodienne-De Hoek B
15792lundi13/12/2120:30Junior LadiesLINK JL-1HERA JL-1
 vendredi17/12/2120:30Reserves Samedi (RSH)K. Holleken V.C. LinkebeekF.C. Dworp A
 samedi18/12/2120:004e Provinciale G (4G)K. Holleken V.C. LinkebeekK.F.C. Avenir Lembeek B
 samedi8/01/2214:00ABSSA 3APeter Pan 1Les Fossis
 samedi8/01/2215:30ABSSA 5BPeter Pan 2Pink Panthers
 samedi22/01/2214:00ABSSA 3APeter Pan 1Green Devils
 samedi22/01/2215:30ABSSA 5BPeter Pan 2Tiekss Wemmel
226043lundi31/01/2220:30GentlemanLINK G-1RACI G-4
 samedi5/02/2214:00ABSSA 3APeter Pan 1No Boys
 samedi5/02/2215:30ABSSA 5BPeter Pan 2Sneaky Baboons
15793lundi7/02/2220:30Junior LadiesLINK JL-1DRAG JL-1
223918dimanche13/02/2208:30Heren LagereLINK H-4RASA H-7
221828dimanche13/02/2212:00Open League DamesLINK D-2PARC D-8
224447dimanche13/02/2213:30Open League HerenLINK H-3IXEL H-2
 samedi19/02/2214:00ABSSA 3APeter Pan 1Bous.-Gen. 1
 samedi19/02/2215:30ABSSA 5BPeter Pan 2Neder Rangers
223748dimanche20/02/2208:30Heren LagereLINK H-5RASA H-13
224413dimanche20/02/2213:30Open League HerenLINK H-2LEOP H-5
226607lundi21/02/2220:30LadiesLINK L-1LALO L-1
227000lundi21/02/2220:30LadiesLINK L-2TOUR L-1
221887dimanche27/02/2212:00Open League DamesLINK D-2TOUR D-2
224434dimanche27/02/2213:30Open League HerenLINK H-3ASCA H-1
222869dimanche6/03/2208:30Heren LagereLINK H-4WELL H-9
224184dimanche6/03/2213:30Open League HerenLINK H-2OMBR H-4
225940lundi7/03/2220:30GentlemanLINK G-1AMAN G-4
223186dimanche13/03/2208:30Heren LagereLINK H-5CHES H-1
222114dimanche13/03/2212:00Open League DamesLINK D-2WDAL D-3
224206dimanche13/03/2213:30Open League HerenLINK H-3DARI H-3
15794lundi14/03/2220:30Junior LadiesLINK JL-1RIXH JL-1
 samedi19/03/2214:00ABSSA 3APeter Pan 1Ettekijs 2
 samedi19/03/2215:30ABSSA 5BPeter Pan 2Cheverny
223904dimanche20/03/2208:30Heren LagereLINK H-4IXEL H-7
224065dimanche20/03/2213:30Open League HerenLINK H-3UCCL H-3
223980dimanche20/03/2215:00Open League HerenLINK H-2RELA H-2
223459dimanche27/03/2208:30Heren LagereLINK H-5WDAL H-6
221895dimanche27/03/2212:00Open League DamesLINK D-2LALO D-2
226473lundi28/03/2220:30LadiesLINK L-1LEOP L-1
227001lundi28/03/2220:30LadiesLINK L-2LEOP L-2
223237dimanche24/04/2208:30Heren LagereLINK H-4OMBR H-8
224085dimanche24/04/2213:30Open League HerenLINK H-2UCCL H-4
224063dimanche24/04/2215:00Open League HerenLINK H-3PING H-4
223321dimanche1/05/2208:30Heren LagereLINK H-4WHIT H-6
224390dimanche1/05/2213:30Open League HerenLINK H-2RASA H-4
224324dimanche1/05/2215:00Open League HerenLINK H-3AMAN H-2
15795lundi2/05/2220:30Junior LadiesLINK JL-1LLNH JL-1
222758dimanche15/05/2208:30Heren LagereLINK H-5BUHC H-4
221655dimanche15/05/2212:00Open League DamesLINK D-2UCCL D-7
15796lundi16/05/2220:30Junior LadiesLINK JL-1ISCA JL-1
223143dimanche22/05/2208:30Heren LagereLINK H-4PARC H-7
224264dimanche22/05/2213:30Open League HerenLINK H-2WDAL H-3
226499lundi30/05/2220:30LadiesLINK L-1UCCL L-1
227002lundi30/05/2220:30LadiesLINK L-2ARGO L-1